Vinyl nesmí na sluníčko

DJ a milovník vinylů Romeo Green letos slaví třicet let za gramofony. A proto se rozhodl nabídnout Brňanům, kteří mu snad – po těch letech už rozumějí – čtyři různé verze svého setu. Každý jeden doplněný o váženého DJ hosta. A 26. června to bude DJ Ultrafino! Romeo je citlivý ke společenskému a kulturnímu dění a rád hraje na veřejných a charitativních akcích. Navíc prosazuje žánry u nás tzv. menšinové, přestože ve světě je tomu právě naopak. Program proběhne z balkonu Křišťálového sálu Staré radnice na ulici Radnická.

Obrázek
Zdroj: Festival UPROSTŘED

Za změny programu neručíme.